| Caameliaaa1234567891011 a întrebat:

Am fost admisa la facultatea de Istorie si Stiinte politice, specializarea Istorie, si as vrea sa ma inscriu la modul Psihopedagogic. ( am inteles ca il pot face din primul al de facultate)
Doamna director, de la liceul pe care l am absolvit, mi-a spus ca, daca am nevoie de practica pedagogica, o pot face aici (in liceu). Intrebarea este: Pot face practica pedagogica, la liceul absolvit, inca din primul an de facultate? Multumesc!

1 răspuns:
| AdrianPetru98 a răspuns:

Nu, practica pedagogică o faci în Anul 3, din câte știu eu. Și poți să-ți alegi liceul!