| andra121 a întrebat:

Am fost cu un băiat, ne-am despărțit și acum eu sunt cu alt băiat. De ce băiatul cu care am fost il jignește, vre să-l bată etc. pe actualul meu prieten? Ei nu se cunosc.Eu cred că e gelos dar el spune că nu-i adevărat. Voi e credeți?

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Daca nu il cunoaste, se poate ca prietenul tau actual sa il fi vorbit de rau, si el sa fi auzit de la altii, sau fostul tau prieten e gelos, sau un figurant care o sa ia odata bataie, si o sa se cuminteasca.

| ionlarisa a răspuns:

Cred ca nu suporta sa te vada cu alt baiat, poate inca te mai iubeste!