| adinutzadina a întrebat:

am fost cu un baiat si le-am iubit ff mult si el pe mine a trecut timpul noi ne-am certat ne-am despartit apoi dupa ceva timp iar neam impakat iar acum 2 saptamani ne-am certat si nu vrem sa ne mai impakam eu il mai plac si as vrea sa stiu daca si el ma mai place, el este un baiat ff deschis cu fetele si prietena mea lea intrebat acum 1 saptamana si el a zis ca nu ma mai place dar acum 2 zile mi-a luat telefonul din buzunar si m-a pus sa il sarut de 10 ori ca sa imi dea telefonul eu nu am vrut si voia sa plece cu telefonul nu ca mi-ar fi frica sa mi-l fure ca nu e genul dar imi era frica sa nu ma sune cineva si sa raspunda ca e in stare si le-am sarutat apoi el mai voia si nu am mai facut-o sa rugat putin de mine si apoi mi le-a dat vazand ca nu il mai sarut asta e un motiv care m-a facut sa cred ca ma mai place inca chiar daca i-a zis prietenei mele ca nu ma mai place si inca unul din multele motive este :aseara mi-a trimis un mesaj si in el scria ceva in gen:ce faci draguto, ma gandeam sa ne intalnim si noi gandeste-te si dami raspuns te pup dulce, de la baiatul ala dragut din clasa de la tine si in paranteza numele lui asta mai este un motiv care ma face sa cred... dar nu stiu dc ar minti pentru ca el mereu este sincer cu fetele mereu este deschis si nu le minte. voi ce ziceti ma place?saddaca da dc nu ar recunoaste asta?

1 răspuns:
| bebitza_3952 a răspuns:

1.da te mai place.pai nah tea intrebat daca sa va intalniti. daca nu i-a zis prietenei tale ca te mai place poate ca nah ce trebuie sa stie altii ce simte el pentru tine...
2. poate nu te mai place, poate face totu la caterincabig grin