| Baby500 a întrebat:

Bună, am găsit un video blurat cenzurat, știe cineva vreo aplicație sa nu mai fie blurat sa îndepărtez acea cenzura? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu ai cum sa faci acest lucru pentru ca nu exista program care sa poata sa "citeasca" acea informatie, din spatele la blur.

| Violleta2022 a răspuns:

Este cenzurat copiilor si minorilor sub 18 ani.
Doar daca le trimiti copie dupa buletin, dovedind ca ai peste 18 ani, te vor lasa sa-l vezi!

| sierra1 a răspuns:

Neavând originalul, n-ai ce-i face! Fiecare cadru e o imagine modificată și așa rămâne