| Cccccccccccccorina a întrebat:

Buna am gene false dar nu am lipici la ele, probabil ca au ele deja dar sincer nu stau nici 1 minut, nu se lipesc deloc, mi trebuie maine/maine seara s nu am de unde sa mai cumpar lipici. vreo idee? funda, vot

1 răspuns:
| crissu_8850 a răspuns:

Daca nu ai de unde sa iti cumperi lipici special incearca orice fel de lipici din acela pe care il folosesc copiii la scoala si incerci sa le dai cu un betisor de urechi ca sa nu se vada...nu incerca cu lipiciuri puternice, alea proaste sunt cele mai bune ca atunci cand le dezlipesti sa nu le iei cu tot cu pleoapa happy succes