| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Am și eu o întrebare... doar pentru fetele care știu și au încercat. De la un timp, nu mă mai simt bine cu absorbantele Always. Pur și simplu mă irit și mă pătez noaptea. Chiar daca folosesc de noapte. Absorbantele Bella for teens sunt bune? Absorb bine? Te iriți de la ele?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O.b.-urile NU sunt pentru virgine!
Mergi pe cele din bumbac, te schimbi mai des, toaletare locală ori de câte ori mergi la toaletă, spălatul pe mâini cu apă căldă și săpun.
Sănătate!
Pa, pa.

| CreaţaWsz a răspuns:

Adevarul e ca absorbantele Always te cam irita. Dar absorb cel mai bine. Cele Bella nu te irta dar nu absorb asa bine. Parerea meu este ca Ob-eurile sunt cele mai bune.