| AAAA31 a întrebat:

am incercat sa descarc sims 3 si nu am reusit dati-mi un link de unde ati descarcat voi sims 3 daca merge fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate descarca sims 3 nici 1 nici 2 deoarece au vreo 16 giga si nu se gaseste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C prost e ala care a scris mai devreme (A)simsul nu are 16 giga are in jur de 3-4 maximum 5 giga eu le am original asa c sa nu mai bata ala campii iar tie iti spun sincer nici eu nu m-am descurcat c downloadatul p ca este multa bataie d cap adic trebb s downloadezi crakuri programe si alte rahaturi si iti ocupi memoria d pomana ele s-ar gasi d downloadat dar e camplicat mai bine cumparal dar intotdeauna s iei The sims 2 (normal) ca s mearga celelalte sau The sims 3(normal) cumparat d la magazin