| pinkcandy7 a întrebat:

Am incercat sa ma fac superstar la stardoll dupa telefon, dar nu a mers sa trimit mesajul...stie cineva din ce cauza, credit am...va rog sa-mi spuneti dau funda! Sau este din cauza ca am minute?

1 răspuns:
| Monica_6560 a răspuns:

Buna...si eu m-am facut superstar la stardoll dupa telefon pentru 2 saptamani la mine a mers... poate nu ai credit pe telefon sau nu ai scris corect numarul si uneori nu prea vrea sa mearga.I sa mai intamplat si unei prietene de-a melebig grin