| Andreea_8406 a întrebat:

Am instalat The Sims 3 si cand am vrut sa pornesc jocul mi-a aparut asta: "No game disc found! Please insert The Sims 3 game disc before proceeding." Ce trebuie sa fac?big grin Multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Daca l-ai instalat cu daemon tools... copiaza-i crackul in locul unde ai instalat jocul, peste cel original.

| Ysha a răspuns:

Pai trebuie sa bagi CD-ul

| šρяίηģ a răspuns:

Trebuie sa bagi disc-ul de pe care ai instalat jocul, si numai asa merge, sau daca l-ai piratat, nu mai ai ce face.
Take carewinking!

| Luci99 a răspuns:

Ori bagi CD-ul (daca-l ai)
Daca nu-l ai, trebuie sa ai o imagine a lui, unde iti apare un CD, si o deschizi cu Daemon Tools. Daca na-i imagine si ai arhive, le dezarhivezi cu win-rar. Daca ai direct fisierele, descarca MagicISO sau PowerISO si ii faci o imagine cu el, pe care o deschizi cu Daemon Tools(in caz ca nu-l ai, il poti descarca si pe acesta)