| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca iti da 1500 de credite pe IMVU prin invitatii. Ideea este ca am trimis astazi o invitatie si nu mi s-a alocat nici un credit nimic straight face De ce? A da.si pentru cei care aveti cont, nu stiti vreo metoda hack de a castiga credite? In afara de cele de la Earn Credits. Mersi frumos happy

2 răspunsuri:
| HinnaBunneh a răspuns:

Nu mai merge cu invitatiile dar poti sa faci cu myyearbook Primu pas iti faci cont pe myYearbook.com si incerc sa castigi acolo... apoi dai la exchange si completezi acolo... P. S: 200 L pe MY=2 credite pe Imvu daca nu ai inteles ceva sa imi dai un msj pup :*:*

| Manu3la a răspuns:

Ba da mai merge cu invitati daca vrei sa inveti baga in lista tha de mess manuela_manuela180 succes!winking