| Eusuntaici a întrebat:

Am mai multe intrebaribig grin
Duminica ma duc la ziua unei colege si nu stim ce cadou sa-i luam.Am hotarat sa punem toti bani, si ne-am gandit la un lantisor...
Voi ce ziceti?

2.Parul ondulat sau drept?

Si cam atat.Ms:*Funditszaa

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Depinde de varsta, merge si un ursulet mare de plus, dar cum ziceam depinde de varsta. Parul ondulat iese mai mult in evidenta. Parul drept e clasic si leger. Aici depinde de tine cum doresti sa fii : legera sau iesita in evidente.
Succes si distractie placuta!

1 răspuns:
| nadyank a răspuns:

Buna! Parul cred ca ondulat, cat despre cadouri bijuterii poti gasi o gama variata in magazinul online www.argintarie.ro