| emma00 a întrebat:

Buna!
Am mare nevoie de raspunsurile voastre...Am de facut un proiect la engleza de Valentines Day si nu am idee ce sa fac....ma puteti ajuta?
Fundita...

1 răspuns:
| AnaMy a răspuns:

Daca l-ai facut pe carton sau foi incearca sa faci un desen(o inima)plina de sclipici decupata in diferite valuri si pe margini si va atrage atentia foarte tare...asa am facut si eu doar ca la germana...am facut o inima mare in mijloc plina de sclipici rosie, recupata putin pe margini, pe coltorile cartonului am facut fel si fel de spirale decupate.Iar scria am scris o legenda de unde provine aceasta zi.