| alexandrastietotul a întrebat:

Buna

am nev de ajuorul vostru

sunt in clasa a9a am avut o relatie cam de 1 luna. ne certam mereu,, dar tineam enrom la el, acum cateva zile ne-am certat rau, ne-am despartit, am incercat sai vb dar azi i-am trimis un sms in care ziceam ceva de genu "m-am saturat de prostiile tale, m-am saturat sa te tot caut, o sa-ti sterg nr, dar din pacate`l stiu pe de rost, oo sa ma abtin sa te mai caut" si mi-a trimis inapoi ceva urat. el intotdeauna mi-a vorbit frumos nu stiu ce e cu el mi-a trimis "nu te-am iubit nicio data si nici nu te iubesc si nici nu te voi iubi, u credeai si sti cv m-am saturat de prostiile tale si de fantezi din astea si iti spun asa mai "Ciao"sa nu mai dai ochii cu mine de acum inkolo daca te vad la mine in kl nu vb cu mine vb cu Goge din fericire pentru mine din pkte pentru u asa ca la revedere ma pis pe u ...eu m-am sa turam de prostiile tale si de tot ce mi-ai zis ina acum si nu are rost sa mai vb cu mnn stergemi nr de tel si lasa k iti dau eu ig nu am mai facut asta pina acum la nici o fata dar o fac acum...si nu regret "SI ITI ZIC ASA HAI PAAAA"(X " ma jignit. i-am multumit pentru jigniri ce sa inteleg? dc imi vorbeste urat app Goge e un colleg de al lui, si un amic de al meu, ce a zis ca nu are nic in potriva. ce sa inteleg ce sa-i mai zic? ce sa fac? ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| irocku a răspuns:

O doamne complicat inteleg ca erai nervoasa dar daca tii la el nu trebuia sa ii zici ce i-ai zis ca poate si el are dreptate dar crede-ma a tinut la tine ca daca nu tinea nu statea cu tine.acum sincer nu stiu ce sa faci.nici nu stiu ce fel de om e el.si e incurcata rau. cere ajutorul unei persoane f f f apropiata lui si care sti tu ca ii zice tot.nu ii trimite mesaj si nu vb cu el pana nu afli ce gandeste. daca ii pare rau ca v-ati certat sau ceva genu.si vorbeste cu prietena cea mai buna crede-ma o sa fie mai bine.sti nu stiu de unde le scot ca nu mi s-a intamplat nici o data.nu stiu cum e.dar mereu stiu sa le dau altora sfaturi. sper ca te-am ajutat. daca da funda te rog

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna,stii cum e,omul la nervi spune multe,dar oricum nu se vorbeste asa,poate chiar nu a simtit nimic pentru tine sau vrea sa te faca sa suferi,dar fi puternica,si fii cat se poate de indiferenta cu el,la scoala fa-te ca nu il vezi si ignora-l, nu il baga in seama.Mai bine incearca sa il uiti, sa treci peste si sa nu pui la suflet vorbele lui.