| TbxIonutMult a întrebat:

Buna am nev de ajutorul vostruucrying euu am prieten si de cateva zile nu ma baga in seama imi zice doar ceao si atat si se uita la minecrying eu il iubesc enormm si nu vreau sa il pierd as face orice pentru ellcrying ee frumosss:X si are un prieten care lo intrebat"mai esti cu X ma? si el a zis ca ea asa stie ca da si eu zic ca nuoh go on" cryingcryingcrying nu stiu daca ma mai place eu cred ca nu ajutati-ma dati-mi sfaturi cum sa il recucerescc va rog il iubesc enorm nu vreau sa il pierd[-o< dau funda va rogg euu mult ajutati-maacrying

Răspuns Câştigător
| Ozanaf a răspuns:

Incearca sa fi atenta cu el sa ii demonstrezi ca il iubesti. Si incearca sa vorbesti cu prieteni lui pentru afla daca te mai place.