| Anonima_2819 a întrebat:

Am nevoie de ajutooor! M-am epilat pe picioare cu aparatul si de aproximativ o saptamana bubitele alea care se fac de la epilat nu mi-au trecut, pana acum imi treceau in cateva ore ce sa fac! Mi-e si rusine sa ies din casa, dau fundita si vot va rooog!

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Si eu patesc exact acelasi lucru! happy

---> Cand te mai epilezi, sa stii ca trebuie sa-ti cumperi de la magazin ''o spuma'' care se da pe picioare cand te epilezi, iar asa nu o sa te mai tai, zgarii si nici bubite no sa-ti mai apara! happy

---> Ca sa scapi de bubite, da`te cu crema de galbenele si o sa-ti treaca! big grin

---> Sper ca ti-am fost de folos! puppy dog eyes

| Alllllexandra a răspuns:

Incearca niste creme speciale sau niste tratamente naturiste.

| airam a răspuns:

Si mie imi dispar mai greu bubitele alea( cam in 2 zile) si de aceea mereu ma dau cu alcool medicinalhappy cred ca e cea mai buna metoda( eu din orice creme si lotiune am incercat, nimic una nu a dat rezultate).