| pisytau a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru! ieri am facut prima mea poza cu primul meu iubithappy ii dau si lui o copie, dar vreau sa scriu ceva in spatele fotografiei, dar nu stiu ce...va rog ajutati-ma! ce as putea sa scriu? sa ii ramana ca amintire nu stiu ce sa scriu... ceva cuvinte foarte dragutze...please help! multumesc:*

2 răspunsuri:
| ddanaraluca a răspuns:

Cred ca cel mai frumos mesaj ar fi de la tine din suflet. ceea ce simti, incearca sa scrii in cateva randuri.winking
P.S Dragostea este ca o mare fara margini
sau Mai presus de orice e iubirea

Răspuns utilizator avertizat