| iöиi a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru TPU :*
Am programat cu un baiat o intalnire luni...si nu prea vreau sa ma duc pentru ca imi place de un alt baiat si... i-a spus unei prietene ca vrea sa ma sarute la intalnire si eu nu prea vreau pentru ca primul meu sarut vreau sa fie cu baiatul de care imi place si.
Nu stiu cum sa anulez intalnirea... ce sa-i spun?:s

Răspuns Câştigător
| TinkerbellM a răspuns:

Incearca sa-i explici ca iti place alt baiat sau ceva mai simplu spune-i ca nu esti acasa, dar sa nu te vada pe strada sau asa ceva, sau i-ai promis unei prietene ca dormi la ea si chestii de genu, ca nu te mai lasa sa iesi ca esti in timpul scolii. Intelegi? Sper ca am fost de ajutor. Apropo nu are rost sa ai primul sarut cu o persoana care nu o placi cu adevarat! Bafta la intalnirea cu celalalt tip >big grin

3 răspunsuri:
| IuliaCx a răspuns:

Ii spui ca ai treaba si ca nu poti sa te duci
sau poti sa ii spui ca ai fost pedepsita sau ii spui adevarul ca nu iti place de elstraight face si ca ai acceptat sa iesi cu el doar ca sa nu se simta el jicnit...nu mai am ideeilaughing
bafta!:*

| gabrielaandreea99 a răspuns:

Spune-i ce simti, du-te la intalnire si acolo spune-i k nu vrei sa te sarute. Daca intreaba "de ce?", spune-i adevarul, dar nu ii spune numele baiatului.

| Emmy93 a răspuns:

Spune-i baiatului cu care ai intanlirea ca il vrei doar ca prieten si nu ca iubit, daca te place cu adevarat va intelege. fundabatting eyelashes