| EB3 a întrebat:

Am nevoie de la un culturist cu experienta. Sunt culturt de 2 ani si am observat ca bicepsul drept este mai bare decat cel stang. Are cineva vreo idee in ce mod ar trebui sa imi lucrez bicepsul stang in plus daca entrenamentul este: luni piept triceps umeri, miercuri spate bicepsi, vineri picioare spate?

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

Am vazut ca nu ti a raspuns nimeni, probabil culturistii nu isi pierd vremea pe TPU!hee hee
Desi tu practici acelasi antrenament pe ambele brate, deseori un muschi reactioneaza mai bine, de acolo si problema inegaltitatii.
Cel mai bine ar fi ca miercurea sa maresti antrenamentul pe bicepsul mai slab si sa intrebi totusi pe un site de specialitate. E in joc totusi aspectul tau!