| andreutzalala a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor! Urgent! Cea mai buna prietena a mea place un baiat din a 8-a (ea e in a 6-a). Ei au mai vorbit cand erau mai mici ea era la gradinita iar el intrase la scoala, iar de atunci anii au trecut si nu si-au mai vorbit. Acum el abia ce o observa, adica o observa da nah... Ea ar vrea sa se impreteneasca cu el, sau sa-i spuna ca il place, sa intre in vorba cu el. Ea are pe cine sa puna ( are colegi care se cunosc cu acel baiat) sa-i transimta anumite chestii sau sa-i puna anumite intrevbari sau sa-i zica niste cehstii... Va rog spuneti-mi orice m-ar putea ajuta cu acea prietena, sa intre in vorba ea cu el, s-au sa puna pe colegi sa faca anumite chestii ca sa o bage el pe ea in seama. Dau un exemplu: ea a pus pe un coleg de al ei sa il intrebe pe acel baiat care i se pare lui cea mai draguta fata din clasa de la ei. Genul asta de raspunsuri sau si alte idei daca mai aveti nu se supara nimeniwinking Multumesc din suflet! va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Nu mai bine se duce prietena ta sa-si faca tema la mate? laughing laughing) Lasa baietii, ai timp de ei mai tarziu!winking

| andreutzalala explică:

Daca tu chiar nu crezi ca nu sunt eu nu-mi pasa. Esti si-asa un nimeni pentru mine tongue