| SweetieBeibby a întrebat:

Buna`! Am nevoie de nidte statusuri,dar nu vreua linkuri! Imi place de un baiat,adica mai pe scurt statusuri te plac,sau ceva de genul,dar nu vreau sa fie prea siropoase! Cele mai multe si mai faine primesc Fundaaa`! Urgent,am nevoie, scuzati categoria, este eca mai accesata!:*

1 răspuns:
| SwettieNicki a răspuns:

Daca iti plac statusurile pe engleza am multe: 'And i don't think you're beautiful, i think you're beyond it' sau' Why i love you?' sau 'i never had high but boy i got heart' :* Sper ca-ti plac:*