| Mihaela987 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Am o rochita gri si in talie cu o curea lata rosie. Pantofii si unghiile trebuie oare tot rosii? sau merg si pantofi negri? si unghiile chiar nu stiu ce alta culoare.

4 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

Poi da.Rochita gri si cu cureaua rosie merge cu pantofii negri, dar sa ai ceva accesorii negre.Sau daca vrei sa iti iei pantofii rosii merge si mai bine.happy.Si unghiile rosii! O sa arate super!winking

| Mihaela987 explică:

File:///C:/Users/Administrator/Desktop/P100511_15.44_[01].jpg

am incercat sa pun o poza...la mine merge...nu stiu daca si voi o puteti vedea

| Mihaela987 explică:

File:///C:/Users/Administrator/Desktop/P100511_15.44_[01].jpg

am incercat sa pun o poza...la mine merge.nu stiu daca si voi o puteti vedea

| mara_3293 a răspuns:

Pai unghiile poti sa ti'le faci negre este o culoare perfecta pentru orice eveniment big grin iar pantofii eh. nu stiu sigur depinde cum este rochia( culoare, model big grin... si pantofii desigurwinking )