| Zâmbărici a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Sunt reprezentant Avon, si am dat comanda dar cand au venit cu pachetul eram la scoala iar acesta a fost dus la sediu.
Nu am mers sa il iau deoarece este destul de departe si am fost ocupata.
Azi dimineata am primit un mesaj in care scria asa:
"Va instiintam ca figurati in baza de date cu un debit de 124.54 lei termen de plata expirat la.[este acolo un cod]
In fine ce inseamna asta? Ca tot trebuie sa platesc daca nu am luat produsele?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ei cred ca u ai primit pachetul!
du-te la sediu si ia-ti-l. sau roag-o pe mama ta sa se duca love struck

| Zâmbărici explică:

Pai nu ca am fost anuntata ca pachetul a fost trimis la Bucuresti inapoi.

| OmuVerde a răspuns:

Pai da, daca le-ai comandat, te anunta ca trebuie sa le platesti. suna la ei sau mergi repede si ridica-le happy