| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un rasp. bun nu de caterinca si etcchatterbox.
Deci azi am tras 2 fumuri de tigara pentru prima data.Am 14 ani.
Si eram curioasa.big grin
Ma cam doare gatul:-s
Se poate intampla ceva?
(Aa si este adevarat ca de la fumat slabesti)?

Răspuns Câştigător
| Anon352 a răspuns:

Nuu nu este adevarathappy doar iti strici plamanii si da e normal sa te doara gatul daca nu esti obisnuita asa mi so intamplat si mie si de atunci n-am mai fumat si nici no voi facewinking

4 răspunsuri:
| Lavii_3618 a răspuns:

Nu se intamplat nimic.se spune ca de la fumat slabesti.sau te mentii mai bine spus.

| DyDyuKa a răspuns:

Daca tie dupa 2 fumuri ti se poate intampla ceva, atunci ce le se intampla celor care fumeaza de ani de zile?, nu cred ca pot pati cevaa doar dupa atat, dar nu te apuca caci in timp poti avea multe multe probleme. Da, se spune ca fumatul slabeste dar nu la tori, am un prieten care fumeaza si el nu a slabit deloc, ba chiar crede ca sa ngrasatbig grin. sper ca ti-am fost de ajutor:*

| mOnAsX a răspuns:

Da este adevarat dar nu neaparat cunosc oameni care fumeaza de 10 ani si au 100 kg... nu se intampla nimic si eu am incercat dar vezi sa nu devi dependenta sa ajungi la 17 ani sa fumezi 2 pakete pe zi... e greu sa te lasi dar meritaaa. fundita plzzz

| lory_2697 a răspuns:

Eu am 17 ani si fumez de 3 ani...si nu am slabit!big grin nu ti se poate intampla nimic stai linistitatongue dara cm sa nu zici [-ehh daca nu se intampla nimic prima data, n`o sa se intmpl nici a doua ] deci: Nu mai incerca daca mai tragi de 3-4 ori nu poti sa le mai lasi!big grin