| InGeRaSh FitZoS a întrebat:

am nevoie de un sfat de la voi...sunt impreuna cu un baiat de 1 an si 3 luni si pana acum nu m-a inselat(stiu din sursa sigura)...acum am plecat in spania 6 luni mai pot sa am incredere in el?

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Daca nu te-a inselat un an si 3 luni nici acum nu o va face si daca o va face.tot la tine va veni ca nu e prost.winking sti ce mai circula. : pe ea o vrea pentru o zi, pe tine pentru toata viata

ai incredere in el.nu te va dezamagi mai ales ca e un baiat fidel.winking

bafta!

daniela
| daniela a răspuns:

Off nu te mai gandi, trebuie sa ai incredere in el si sa nu te gandesti oare ma mai iubeste?, se gandeste la mine? oare ce mai face? Gelozia este boala grava a prieteniilor la distanta

mlm
| mlm a răspuns:

Draga emma daca stii sigur ca nu te-a inselat pana acum inseamna ca nici de acum nu te va insela, important este ca amicul tau sa te iubeasca foarte mult si tu sa ai aceleasi sentimente pentru el, va trece destul de greu cele 6 luni, dar daca veti conversa pe net sau la telefon, timpul va trece mai usor.

| fabiola a răspuns:

Daca il iubesti si te iubeste, de ce nu? Ofera incredere si vei primi... daca nu -punct!

| mrproffesor a răspuns:

Orice e posibil

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Sursa sigura? A stat cineva langa el secunda de secunda sa vada ceea ce a facut intr-un an si trei luni? Nu o lua ca pe o dezarmare, dar la voi, adolescentii, orice este posibil in ziua de azi.
Nu sunt ghicitor sa-ti spun daca in astea 6 luni te-a inselat sau nu, dar motivele de ingrijorare asupra fidelitatii iubitului tau au un fundament.Nici sfaturi de iubire nu pot sa-ti dau, nu iti cunosc varsta si nu as vrea sa cad in ridicol indemnand un copil la iubire.
Nu ma intelege gresit, nu zic ca voi nu aveti dreptul la iubire, dar la o varsta frageda ar trebui sa ai alte preocupari si alte ganduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, nu-ti mai face ganduri negre, barbatii mai calca si stramb, nu ai ce sa le faci, mai bine stai linistita, nu-ti risca fericirea cicalindu-l.Atat timp cat nu il simti schimbat, nu se indepartaza, te suna, comunicati...nu vad de ce ti-ai face griji.