| anne_6845 a întrebat:

Bunahappyam nevoie de un sfathappydeci am un prieten si suntem impreuna de 4 luni dar eu m-am saturat de relatie.imi place de un alt baiatbig grin si chiar aseara am vb cu el si m'a intrebat daca vreau sa fim impreun iar eu i-am zis ca vb azi. el stie ca am prieten si stie si ca vreau sa ma despart de el dar nu stiu c sa fac sa stau cu baiatul asta?(problema e ca este cam fitos...si mie nu imi plac baietii de genu. dar el ma atrage)sau sa raman cu prietenu meu? mi'e frica sa m despart de el ca poate pana la urma nu raman cu niciunulsad pls dati'mi un sfat:*:*

3 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Daca actualul tau prieten tine la tine si tu sti asta, si merita sa ramai cu el, atunci ramai cu el.
Celalalt ai spus ca e fitos si nu prea iti plac fitzosii.Nu ai de unde sa stii ce te asteapta cu el. Poate sa-ti faca ogramada de faze pe parcursul relatiei... dar actualul, il cunosti cat de cat, in 4 luni ai avut timp.
Eu zic sa-ti continui relatia cu el. Dar daca te face mai fericita o posibila relatie cu ''fitosul'' atunci incearca.
Dar poate ai sa regreti. sa imi spui ce ai facut pana la urma.imi lasi un mesaj big grin

| usernamealy a răspuns:

Gandeste/te bine care dintre cei doi te atrage mai mult si cu acela sa stai...mai bine risti sa nu ramai cu niciunul decat dupaceea sa te gandesti ca de ce nu l/ai ales pe celalalt

Răspuns utilizator avertizat