| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie sa imi inventati niste motive cat mai credibile, pe care sa le scriu pe motivare (de ce nu am fost la scoala). Am scris deja odata ca nu m-am simtit bine, si cu "motive personale" nu merge. laughing Deci, va rog ceva cat mai credibil. Cel mai bun motiv primeste funda.

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Scrie ca ai vomitat toata dimineata si ca ai avut probleme cu stomacul :3

| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai, daca ai scris deja ca nu te-ai simtit bine rolling on the floor, poti sa spui ceva gen ''Motivez apsentele -sau ce scrii tu acolo-, deoarece am calatorit in alt oras sau motive de transport daca stai maideparte de scoala. Daca vrei poti scrie si ceva gen: ''am avut un deces in familie -Doamne feereste! -. Bafta :*!