| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostru.
Stie cineva cum aflu cine ma suna cu privat?
M-a disperat una cu telefoanele non-stop.
Cine da cel mai bun raspuns primeste funda si vot.
Multumec.

4 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Raspunde-i si spune-i ca te adresezi politiei, dar incearca si sfatul lui Spaz. Parca scriai ca telefonul tau e fix.In situatia asta poti apela la Romtelecom, Rcs-Rds, etc. unde esti abonat cu o reclamatie in scris.Bafta.

| ItsMaxi a răspuns:

Ei bine... voce online nu mai merge sad din 2012 decembrie... te poti duce la politie direct. ei v'or sti ce sa faca happy ..cum sa dea de nelegiuitii aia straight face

| lelelelelel a răspuns:

Poti sa te duci la politie( daca tu chiar insisti sa-l prinzi) si sa verifice liniile telefonice de ultima ora si asa se poate gasi infractorulbig grin(dar nu recomand, e usor stupid)