| amylove a întrebat:

Buna am nevoie urgenta de ajutor!sad. am 1, 59 inaltime si 60 kg, peste 3 luni am banchet. si trebuie sa dau jos urgent cat mai multe kg. o dieta ceva sfaturi... tin sa zic ca am mai tinut o cura de slabire la care am renuntzat bine.ca slabisem destul si acum nu ma mai pot apuca iar si tot ce mananc pun inapoisadsad va rog mult sa ma ajutati! multumesc :*:*:*

6 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Fa sport in 3 luni ai destul timp sa slabesti, incepe co alergari si termina cu flotari.

| byanka14 a răspuns:

Pai mananca dimineata cat mai putin la fel si seara, mai ales seara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand fa putina sala ( nu muschi doar tonifiere si slabire) apoi poti sa ti dieta care am tinuto eu am slabit 3 kg intr-o spatamana

dimineata :jumatate de grefrut+2 feli de paine prajita+un ou fiert tare+3felii sunca de pui

La pranz : jumatate de grefrut+250 de grame de piept de pui la gratar +o salata fara dresing de ce vrei tu

seara :jumatate de grefrut+250 grame piept pui la gratar+ orez fiert( eu puneam si niste ciuperci in el )
trebuie sa ti dieta asta timp de o Luna... daca te saturi de carne de pui poti sa manci gratar de piep de curcan sau peste la gratar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, si eu sunt tot in aceeasi problema, banchetul, am citit ca a scris cineva de mai jos sa mananci dimineata putin ei bine aa gresit micul dejun este cea mai importanta masa atunci poti manca mai mult, seara incearca sa mananci numai fructe, fa niste exercitii seara, poti incearca si pastila alli este foarte buna eu iau de o saptamana si se vad rezultate iar pastila nu este daunatoare renuta la chipssuri mezeeleri sucuri mananca numai paine de secara sau paine cu tarate mananca mai multe fructe de eu am 1. 75 si 73 kilograme mai am pana la 65...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,si eu sunt tot in aceeasi problema,banchetul,am citit ca a scris cineva de mai jos sa mananci dimineata putin ei bine aa gresit micul dejun este cea mai importanta masa atunci poti manca mai mult ,seara incearca sa mananci numai fructe,fa niste exercitii seara ,poti incearca si pastila alli este foarte buna eu iau de o saptamana si se vad rezultate iar pastila nu este daunatoare renuta la chipssuri mezeeleri sucuri mananca numai paine de secara sau paine cu tarate mananca mai multe fructe de eu am 1.75 si 73 kilograme mai am pana la 65...succes

| amylove explică:

Mersi mult pentru raspunsuri... o sa ma apuc de treaba si revin cu raspunsuri.mersi inca o data!kisslove struck