| adananaanana a întrebat:

BUna. am o catelusa care trebuie sa fete. ea are un an...in at timp va naste.adica cat timp tine nasterea?

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Depinde 1 ora 2 poate sa dureze si 1 zi intreaga.
Stiu pe cineva avea bichon si a nasut 3 pui unl dupa altul apoi toata noaptea saracuta sa chinuit sa il fete si pe cel de al 4 lea si abia spre dimineata dar nu a supravietuit.
si rodwaileru meu tot asa dar a avut 13 pui si i-au murit cam 3
Depinde trebuie sa stai langa ea desi nu prea ai tu ce sa ii faci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 2 saptamani