| Roxandra17 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata. Cred in miracole si chestii de genul asta. De putin timp imi doresc alaturi de mine o persoana speciala foarte foarte mult. Credeti ca daca imi doresc ceva foarte puternic si gandesc pozitiv se va indeplini? multumesc! :*

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Uneori daca iti doresti ceva, din pacate nu este de ajuns. Trebuie sa faci si tu ceva in privinta asta. Daca vei sta inchisa in casa sau nu vei accepta niciun baiat care se ridica la nivelul asteptarilor tale (asta daca le ai prea mari) nu va aparea. Ce ti-am dat eu este un exemplu, insa atunci cand iti doresti ceva, trebuie sa lucrezi si tu putin pentru a avea acel ceva si sa lasi ca lucrurile sa fie posibile. Exista miracole, insa nu te astepta ca ele sa fie ca in filme. happy

| Morphines a răspuns:

Nu este suficient să-ți dorești ceva.
Și eu vreau foarte, foarte, foarte mult să fiu cel mai bogat om din lume, dar sunt slabe șanse să se întâmple asta. Totuși, există șanse. Sper să ți se îndeplinească doleanța.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Roxandra! happy eu sunt sigur ca dorinta ti se va inteplini. Nu este o intrebare ciudata. Pentru asta a fost facut site-ul acesta. A pune intrebari si a-i ajuta pe ceilalti prin raspunsurile oferite de noi.