| INeedHelpNow a întrebat:

Am o intrebare care pare copilaroasa dar sunt tare curioasa.Mama imi zice ca sunt slaba pentru ca nu mananc micul dejun, eu ma trezesc la 12 dimineata si mananc ciorba sau cam asa ceva.Da toata lumea se trezeste la 8 dimineata si mananca micul dejun ca sa fie normali?laughingDau funda rapid

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Eu ma trezesc cand am chef si mananc ce vreau! Ce simt nevoia! Conteaza ce si cand mananci? Sau ce cantitate mananci? Nu te mai lua dupa toti doctorii care apar la Tv si habar nu au ce spun, Mananca omu cand simte nevoia, Nu cand vrea doctoru!

1 răspuns:
| cosima11 a răspuns:

Si eu ma trezesc destul de devreme dimineata insa nu pot manca. micul dejun il iau cel mai devreme pe la 11-12. asa ca nici eu nu fac parte din categoria celor normali sa zic asa laughing sunt de parere ca fiecare mananca ceea ce ii cade bine, cand si cum ii cade bine. apoi ca mananc cereale cu lapte noaptea la 2 sau spaghete dimineata la 9, asta am pofta sa mananc si asta mananc :p