| RoXyRaLu a întrebat:

Am o intrebare! Cum este i phone 4 chinezesc? Ca am tot auzit ca e praf si are 2 mega pixeli, ca nu poti sa iti bagi jocuri si chestii din astea! Ziceti-mi cum este, detalii daca stiti.Cum este Safari? Este c la iphone 4 original sau nu? Merge WiFi? Plss! Funda+Vot vreau raspuns rapid

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Replica chinezească la orice telefon este de toată jena.
Nu se merită daţi banii pe aşa ceva.
(ştiu că o să fi mai "cool" dacă ai în buzunar un telefon care pare a fi iPhone sau te miri ce vrei)
Se strică foarte repede, touch screen-ul nu merge bine mai ales pe margini (nu răspunde la comenzi), stau ectrem de prost la capitolul semnal.
De bănuţii care îi dai pe un fake mai bine iei ceva sănătos (chiar dacă nu este aşa cool ca aspect) care o să îşi faca datoria foarte bine.

Nu recomand aşa ceva sub nici o formă (nici dacă este pe gratis)

Uite specificaţiile la unul din zecile de replici:

http://www.dealextreme.com/......a-fm-42017

O zi plăcută