| irinel171 a întrebat:

Buna am o intrebare la care vreau sa-mi raspundeti sincer: Ati furat vreodata din magazine, supermarketuri, etc? Ce metode bune stiti prin care ati reusit si voi? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mi-a zis un vechi prieten argentinian ca tacsu fura din hipermarket branza topita si o baga in buzunar si incredibil trecea prin scanere dar cred ca o scotea din punga ca sa nu fie cu codu de bara si sa tiuie la iesire.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wau, ce intrebare! Tu glumesti? Nici n-as incerca vreodată. Am bani destui! Nici dacă n-as avea, tot n-as recurge la asa ceva! E jenant si RUSINOS! In primul rand, m-as teme de Dumnezeu! Sa nu faci asa ceva!

| LaNaibaa a răspuns:

N`am furat si nici nu voi fura!