| cryss_7938 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti : Cum ar arata,, fata perfecta`` ( par, ochi comportament etc

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Nu exista fata perfecta, exista fata alaturi de care iti petreci tot restul vietii. Chiar daca pentru altii e banala, pentru tine inseamna totul, pentru tine e cea mai frumoasa, cea mai desteapta, e perfecta. Deci e o chestie subiectiva.

| fLrYdzstr a răspuns:

Blonda, ochi caprui sau albastri, comportament normal nu vreau sa fie sageata mea happy, si sa arate bine si logic frumoasa.

| sincron44 a răspuns:

Cryss, "fata perfecta" nu exista, depinde de baiat cum crede el ca arata fata de care i-ar placea.
De exemplu imi plac mult fetele cu tenul inchis, ochii caprui si parul castaniu, altora le plac blondele cu ochii albastriilaughing
Si la comportament e bine sa nu aiba fite, sa pot purta o discutie cu ea si sa ma placa( cel putin)winking parerea meabig grin