| 123456Anonim123456 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru cei ce folosesc periuta de dintii cu creion de inalbire de la Colgate,trebuie neaparat pasta de dintii Colgate Max White Expert White, sau se poate folosi si alta pasta de dintii din gama Colgate?

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Bineinteles ca poti folosi si altele din gama Colgate, dar Colgate Max White Expert este mai profesionala. Lasa o albire mai sclipitoare dupa parerea mea.

| macheamamrsM a răspuns:

Eu folosesc o pasta de dinti de la ziaja si este foarte buna, chiar albeste, iar impreuna cu periuta de dinti de la colgate cu creionul de albire, perechea perfecta happy

| ElisaCristea a răspuns:

Bună! Nu este neapărat nevoie să folosești pasta lor de dinți, dar nu îți face mari sperante că vei avea rezultatele din reclamă. Toate cele bune!