| medenisa a întrebat:

am o intrebare pentru voi:iubesc un baiat dar el cred ca e putin suparat dati -mi si mie niste mesaje pe care as putea sa i le trimit! va rooog mult si la cele mai bune si dragute dau fundaa.va rooog ajutati-ma

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să vină de la tine, nu de la noi, chiar așa vreți totul de-a gata?! Nici măcar replicile nu vi le puteți face?

Problema e că atunci când îți va răspunde, va trebui să apelezi la noi iar.
Încearcă să afli motivul supărării lui și să îl consolezi cum crezi că merge pe situație, ce soluții ai putea găsi, spune-i că nu are de ce să fie îngrijorat din atâtea lucru fiindcă... of. Ai priceput.

| girl00 a răspuns:

Buna..pai scrie in acel mesaj ceea ce simti tu..cu. cuvintele tale nu a altora straight face fara suparare big grin foloseste cuvintele gadite de tine..vei vedea ca va iesi mult mai frumos mesajul gandot si scris de tinebatting eyelashes

| Ipanda909 a răspuns:

Uite ar merge asta : "Hei, se vede ca esti suparat.Sa stii ca sunt si voi fi mereu alaturi de tine.Nu iti cer sa imi spui motivul supararii tale dar sa stii ca te pot ajuta oricum! happy Daca ai nevoie de ceva doar suna-ma:*" Funda?

| ungfindaudivin a răspuns:

Give him sex