| Dario12345 a întrebat:

Buna,am o mare problema(stiu ca o sa sune absolut nebunesc), ieri ma indreptam spre o cafenea impreuna cu niste amici si am trecut pe lnaga un grup de 4 fete si pot spune,am simtit o atractie cum nu mi s-a mai intamplat pentru una din fetele respective eram ceva gen ne holbam eu la ea si ea la mine cateva secunde bune fara sa ne luam ochi unul de la altul apoi chiar când a trecut pe langa mine mi-a zambit,problema este ca pe moment nu am avut reactie si nu am vrut sa par exagerat sa o abordez pe strada,dar de cand am vazut-o numai la ea ma gândesc, sunt 80 % sigur unde este la scoala si as vrea sa dau cumva de ea,acum regret enorm ca nu am avut initiativa,vreau neaparat sa o întâlnesc din nou deci chiar nu pot sa imi iau gândul de la ea, ajutati-ma va rog si spuneti-mi cum sa dau de ea din nou.
Mersi mult si ofer o funda mare!

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa te folosesti de Facebook. Mai mult ca sigur are cont si presupun ca ai si tu si stii cam cum functioneaza, deci o poti cunoaste acolo. Daca stii la ce scoala merge cauta scoala aceea, sau si mai simplu daca stii deja pe cineva care invata acolo uita-te la prietenii persoanei aceea si poate o recunosti pe fata si ii gasesti profilul. Daca nu aveti niciun prieten in comun s-ar putea sa para ciudat ca ii dai cerere, asa ca eventual roaga-ti un amic sa ii dea cerere cu cateva zile inainte ca sa para ca ti-a aparut la Sugestii profilul ei.Si ii dai cateva like-uri, dupa care ii poti scrie.
Daca varianta cu facebookul nu merge, mai poti incerca sa iesi pe afara prin zona in care ai vazut-o si nu stiu, daca seintampal sa o vezi din nou poti sa ii ceri un foc, daca esti fumator, daca nu mai greu sa te bagi in seama cu ea din senin. Oricum, bafta si sper sa va revedetitongue

| OMicaRebela666 a răspuns:

Du-te la un psiholog big grin big grin big grin
Ok,sa fim serios big grin
Nu ai cum sa te intalnesti cu ea, asa, pur si simplu.
Daca o sa va intalniti, e tare, daca nu...e ok.