| DelyDelia a întrebat:

Am o nelamurire! Cand m-am despartit de prietenul meu, caruia eu i-am dat papucii pentru ca mi-am dat seama ca nu merita efortul. El a spus ca sa ii streg numarul de telefon tot! Nu era problema, ca oricum nu aveau motive sa ma afecteze cuvintele lui, insa dupa o saptamana a inceput din nou sa ma caute si ca ar vrea sa fim amici. Ce vrea de fapt el sa faca? Ca nu mai stiu la ce sa ma astept de la el.

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Din moment ce tu ai zis ca nu merita efortul, nu are sens sa ramaneti amici. poate vrea sa va impacati, dar nu ti-a zis direct si a bagat faza cu "hai sa ramanem amici". poate baiatu inca spera. thinking

| Alexandra_2116 a răspuns:

Probabil spera la o impacare sau pur si simplu vrea sa te aiba aproape, chiar si ca simpla amica! doar tu hotarasti daca merita sau nu! bafta:*

| putsa a răspuns:

Vrea sa se-npace cu tine, am patit-o si eu cu fostulwinking. vorba lui laura nu mai are rost. uita-l si preocupa-te cu altceva happy o sa vezi ca daca nu ii dai importanta nu te va mai cauta :** bafta