| alleee1234 a întrebat:

Am o problema. Acum doua saptamani am " cunoscut " un baiat la balci care mi-a zis ca ìi place de mine. Doar ca a trecut o saptamana si ma cam evita. Nu ìmi raspunde la mesaje si cand sunt cu prietenele mele nu imi vorbeste. El este FOARTE timid. Sambata ma duc din nou la balci cu o prietena si el va fi acolo cu siguranta. Ce sa fac ca sa ma observe. vreau sa il fac sa vina la mine sa vorbeasca. Cum sa ma comport? Cum sa ma imbrac? puppy dog eyes
PS : Si eu sunt o fata foarte timida. Nu vreau sa ìl deranjez.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Comporta-te ca si pana acum, daca el vrea sa te observe, te va observa fara sa iesi in evidenta