| Loloo_6324 a întrebat:

Buna am o problema...am 14 ani si nu am sani adica ii am dar de bustiera nu de sutien. Faza e ca eu nu pot sa port o rochie cu un decolteu sau ceva de genul pentru ca nu am sani! nu am decolteu...stiti ceva remedii naturale pentru cresterea saniilor? funda!

1 răspuns:
| Lavii_3618 a răspuns:

Pana la 18 ani sanii, ca si restul corpului sunt in crestere. trebuie sa tragi tare cu sportul :exercitii speciale pentru. sani.si ce am mai auzit eu daca fluieri si daca mananci patrunjel mult iti cresc laughing