| slayer678 a întrebat:

Am o problema cu frica. Vreau sa invat cat mai multe scheme pe skate, dar frica ma depaseste. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Dacă nu ți-ai rupt vreo mână e degeaba frica.laughing Oricum nu are de ce să-ți fie frica, spargi capul, asta e, mergi mai departe.laughing Oricum nu e cine știe ce, maxim să-ți crapi un dințișor.:c

| kvmaster a răspuns:

Pai trebuie sa o depasesti tu pe ea. De cazut o sa mai tot cazi oricum. Nu poti sa reusesti sa le faci fara sa cazi de cateva ori