| 09XxMaryxX90 a întrebat:

Am o problema cu iubitul meu cu care sunt impreuna de 2 ani.
Azi m-am vazut cu el si mi-a spus ca se simte incomplet alaturi de mine, cauza *dupa cum zice el* ar fi faptul ca nu el mi-a trimis mesajul " te iubesc" ci colegul lui de banca care si-a dat seama ca el fiind timid nu o sa imi zica, de atunci pornind totul. El nu se poate desparti de mine fiindca suntem mai mult decat iubiti, suntem ca frate si sora, noi ne mai avand pe nimeni atat de apropiat.
Ce sfaturi ne puteti da?
El imi zice ca ar vrea sa mergem la psiholog impreuna si sa isi spuna problema si sa afle daca mai are rost sa tinem relatia sau nu.
Voi ce credeti? Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi?
Multumesc

3 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Adica tu ai trait in minciuna pana acum? Vai, vai.
Mai bine ramaneti buni prieteni si-ti cauti un nou iubit.

| Yon1470 a răspuns:

Adica aveti 2 ani de relatie, dar prietenul lui si-a dat seama ca-i mai timid si ti-a scris el in locul lui? Daca prietenul lui considera ca trebuie sa se culce cu tine pentru ca prietenul tau e timid si nu ar face-o ar fi vreo problema?

| calinusbodoni a răspuns:

Vrbeste cu el in singuratate si daca nu mergi la psiholog mult succes