| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu un utilizator al unui cont de facebook care tot pune fotografi cu mine (fost prieten), cum asi putea sa-i sterg contul de facebook.de blocat l-am blocat dar pe pagina lui tot apar fotografi cu mine ...va rog ajutati-ma. funda pentru cine ma scapa de idiot

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pfaii...e cam greu, cel mai bine ar fi sa-l combini cu cineva sa-ti stearga pozele si sa te uite, sau sa-i scrii pe profilul lui ca nu santeti impreuna sau cv de genu daca intelegi...sa-i stergi contul nu se poate decat daca-i afli parola big grin!

| freakazoid a răspuns:

Ai incercat sa dai "report" la pozele care nu-ti convin?

| Ispas_Cristina_1996 a răspuns:

Buna! Cum pot sa blochez un cont de facebook? Al unui prieten.