| Anahiteamo a întrebat:

Am o problema.De 2 saptamani sufar din cauza unui baiat pe care il iubesc mult. El a plecat din oras, s-a mutat intr-un alt oras pentru 4 ani din cauza voleiului. Nu stiu daca el simtea ceva pentru mine dar eu il iubesc si de fff mult timp ma chinui sa il uit. Nu stiu ce sa fac ca sa il uit.Tot ceea ce fac ma face sa ma gandesc la el.Nu pot sa mi-l scot din minte. Saptamana trecuta am cunoscut un baiat dragut, imi place putin de el, dar el e indragostit de cea mai buna prietena a mea. Este asa cum ar trebui sa fie, dar trebuie sa il cunosc mai bine. Prietena mea cea mai buna nu il iubeste, nu simte nimic pentru el, ba chiar are alt iubit. Stiu ca e ciudat, nu vreau sa par ciudata, dar o sa pun intrebarile:
1) Cum o sa il uit pe baiatul asta care a plecat?(suntem prieteni)
2) Cum il cuceresc pe baiatul asta care e indragostit de cea mai buna prietena a mea?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa il uiti pe actualul baiat stergi orice amintire cu el chiar daca iti mai aduci aminte cu timpul te vei obisnui si nu o sa-l mai iubesti, si ca sa il cuceresti pe celalalt iti trebuie' rabdare ca sa reusesti cu el.

| Alexander21 a răspuns:

1) Nu cauta uitarea unui baiat intr-un alt baiat.Nu te va ajuta deloc,ci doar vei rani inca un suflet. Mai bine iesi cu prietena, discutati de alte lucruri, nu despre relatii.Mai iesi la distractie, si asa mai departe.2) Il poti cuceri invitand-ul sa petreaca cat mai mult timp cu tine,pana sa dea de inteles ca il placi si vrei ceva cu el. Daca e sa simta ceva pentru tine,va simti,si va accepta sa fie cu tine,si numa daca e doar o incercare. Daca tu il atragi spre tine si il faci sa te placa,atunci va uita si de prietena ta.Tu distragei atentia de la alte ganduri, si fa-l sa petreaca timpul cu tine, dar sa ii placa si lui ce faceti.Altfel,tot in alta parte va avea gandul.Mult succes!

| AndreeaE a răspuns:

Pai ia-ti prietena si sa-l invite in parc...si vine si ea atunci ea sa vina si cu prietenul ei...si voi face-ti cunostintabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii si eu am suferit de multe ori din cauza baietzilor insa nu iti face griji ochii nevazutzi se uita