| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

am o problemasad de ziilele cetatii, am gazduito pe o pr de'a mea la ine, pentru ca ea este de la tara, iar intr-o seara, a vrut sa mergem in parc sa se intalneasca cu un pr de'al ei.cand am ajuns, el avea cel mai frumos amic din lume. s'au pus toti sa fumeze(eu stiam ca ea fumeaza) eu nu am fuma; cand prietenul lui bunoc (alex) a vazut ca nu spun prea multe, s-a apropiat de mine si a inceput sa ma intrebe ca dc nu zic nimic si etc...am vazut ca ma privea pe ascuns; cand eu cu pr mea am mers acasa, el venea de la magazin si ne-a intrebat surprins ca unde mergem, apoi chiar cand am trecut de el, s-a intors si a avzut ca atunci vine prietena lui cu o prietena de'a ei(el le astepta pe ele); sincer, nu credeam ca este ceva foasrte serios intre ei( el avea 13 ani[cls 6] iar ea nu stiu sigur [cls 9]) dar cand am ajuns acasa am bagat id-u lui, inca nu mi-a dar acc pentru ca sta mai mult pe afara, dar cand l'am cautat la detector invizibil si am vazut avatarul lui, era sa mor(avea o poza cu el sarutandu'se cu era). ma asteptam la asta, dar am simtit un gol in inima fiindca am facut'o din nou (m-am indragosatit prea repede); eu as mai vrea sa merg in parc cu ei, dar sincer nu ma cunosc aproape deloc cu cei din acea gashca si mie' prea rusine sa ma duc fara prietene mea (ea s-a intors acasa) ce sa fac?crying am aprecia ajutorul vostru

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, poate ai putea incerca sa te imprietensti cu el prin intermediul mess-ului. Ati mai putea iesii impreuna, ca simplii prieteni totusi.In felul asta, va veti apropia unul de altul.
Succes!

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Stiu cum e sa te indragostesti prea repede si mai eles de cine nu trebuie!;((
N-ar trebui sa-ti fie rusine sa iesi cu ei afara pentru ca macar pe el il cunosti! Si daca el are prietena tu incearca sa afli daca o place cu adevarat, daca inseamna ceva pentru el. Incearca sa petreci mai mult timp cu el. Sper sa ai noroc!winking :*