| mariacazcu a întrebat:

Buna am o problema este un baiat de care imi place imi place si e cu un an mai mareca mine el mi-a dat spam dupa ce eu i-am dat cererea de prietenie pe facebook iar eu dupa ce mi-a dat el spam eu i-am dat block este bine sau rau ce am facut? funda va rog sun agitata in privinta block-ului

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Dacă ai mai vorbit cu el în trecut și ați discutat frumos nu e bine că i-ai dat block. Dacă el te-a jignit cu ceva sau nu ți-a plăcut comportamentul lui e ok așa.
Cum ziceam depinde ce s-a întâmplat între voi dacă ați mai vorbit. Tu știi.
În orice caz nu e bine să dai block așa direct fără nici un motiv bine întemeiat.