| AndreeaWinchester a întrebat:

Am o problema. Eu am un cont pe hi5 si una dintre aplicatiile pe care le frecventez este Super Fashion Stars. De cateva saptamani nu mai pot sa intru in joc. Nu mai intra direct in contul meu si nici nu imi mai da voie sa intru eu, ci mereu arata de parca mi se incarca (se incarca de tot, dupa 2 secunde, actioneaza de parca i-as da refresh, se incarca din nou) din nou si din nou si din nou. Aveti idee care e site-ul principal la Super Fashion Stars? Vi s-a intamplat si voua cumva? Sau stiti ce as putea sa fac ca sa functioneze? Multumesc mult. Sarbatori Fericite! happy

1 răspuns:
| Yumiii a răspuns:

Poi mie mi` s-a intamplat cu Barn Buddy :))... Dar a durat vreo 2 zile :P Si a fost din cauza internetului
Verificati viteza netului si www.fashionstar.com/ :D