| Andrutza137 a întrebat:

Buna,am o problema foarte mare si vreau un raspuns rapid!
Eu sunt clasa a 8a si am 13 ani.In clasa, mea sunt doua randuri de banci a cate 3 persoane..Noi impartim clasa cu o clasa de a 5a pentru ca noi suntem de dimineata si ei dupamiaza.
De curand cineva habar n-am cine din clasa a 5a a rupt o banca din spate pe marginea piciorului are fier negru. Apoi a indoito la loc si mergea sa staiu cat de cat in ea.Astazi eu cu inca 2 fete ne jucam o fata s-a urcat pe banca eu inpingeam dintr-o parte o alta fata din cealalta parte si banca s-a rupt! Imi este teama sa ii spun mamei si diriginta ne-a spus sa venim cu parintii la scoala si sa reparam banca.Toti colegii au DAT INSA VINA NUMAI PE MINE desi au mai fost si alte fete.Habarnam catg costa o banca noua si vreau sa va spun ca banca aia este in stare buna doar un picio este rupt atat.Nu stiu ce sa fac pentru ca diriga noastra este una foarte, foarte dura si Nu stiu cat costa o banca. Daca ma puteti ajuta sam9i spuneti cat costa o banca sa macar cat costa sa ii repar piciorul

1 răspuns:
| DdoarEuuu a răspuns:

Il chemi pe tatal tau la scoala, dupa terminarea cursurilor, sa sudeze banca!