| grosudana a întrebat:

am o problema, imi rod unghiile... spuneti-mi ce sa fac ca sa scap de obiceiul acesta...

6 răspunsuri:
| Ovilacul a răspuns:

Sunt multe metode de a renunta la acest obicei nefast. Mai nou am vazut ca au aparut acele oje transparente amare. Eu am 18 ani si mi-am ros unghiile de cand ma stiu eu. De doua saptamani nu mi le mai rod si asta datorita unei carti pe care am citit-o : Self-discipline in 10 days. M-a facut sa am o alta viziune despre potentialul meu. Totul tine de autocontrol.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Si eu aveam exact aceiasi problema. Solutia au fost semintele si ambitia ca vine vara si cand toate prietenele mele o sa aiba unghiile [naturale nu in gel] facute si cu diferite modele m-am abitionat si mi le-am lasat sa creasca si acum nu mai am nicio problema iti trebuie doar ambitie si gandeste-te la ce ti-am zis eu sper ca ti-am fost de foloswinking

| IcsD a răspuns:

Pai gandeste`te ca esti fata si restul au manechira frumos facuta. Se preocupa cum sa isi faca unghiile azi, isi arata mainile. Iar tu cand arati :-&. Eu am scapat de acest obicei tongue

| Christal a răspuns:

Exista un lac.pe care il poti cumpara de la farmaciehappy
este atat de amaar incat crede'ma mai bine mori decat sa iti bagi unghiile in guralaughing
sper sa te ajute. nu e foarte scump

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Gasesteti alt hobbie nu numai asta ca esti fata si trebuie sa ai unghi frumoase funda?

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Auzi, bagati-le in c*r sa vezi ca mergewinking