| ThatGirl77 a întrebat:

Am o problema.Rosesc mereu la fata de emotii, sunt mai timida de fel si nu stiu cum ar trebui sa remediez asta.Credeti ca putin machiaj ar putea sa acopere roseata?

5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Esti timida dar happy te trateti (avand in vedere poza de profil)! Poti incerca ceva machiaj dar, uneori poate accentua acest lucru. Fii naturala - timiditatea nu reprezinta un defect, ci mai degraba un complex care mai tarziu o sa dispara happy

| R0R0 a răspuns:

E posibil.
Si eu rosesc super-repede.

| SorinelF86 a răspuns:

Pentru ce sa-ti strici tenul? esti draguta asa cum esti, pe masura ce cresit si traiesti diferite experiente de viata iti va trece de la sine

| writtennnns72 a răspuns:

De ce să ascunzi acest lucru?
Să roşeşti ţine de bun simţ, sinceră să fiu n-am mai văzut de foarte mulţi ani persoane care să facă aşa ceva.
Dacă vrei să acoperi aşa ceva du-te în magazine cu machiaje şi întreabă specialiştii de fonduri de ten cu o acoperire mare, sau du-te la farmacie şi întreabă.

| aria1996 a răspuns:

In niciun caz asta e frumusetea ta happy persoana care se va indragosti de tine va fi si din aceasta cauza sa stii ca e ceva foarte dragut rar am vazut persoane asa deci nu apela la machiaj daca nu e neaparat necesar